Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Pogórska Wola – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

79 000 zł983 m² 80,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 983 mkw. położoną w miejscowości Pogórska Wola gmina Skrzyszów ok. 12 km od centrum Tarnowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Pogórska Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości Pogórska Wola. Działka ma kształt prostokąta, jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł12 200 m² 13,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę jednorodzinną z częścią rekreacyjną Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,22 ha, położona w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pogórska Wola,małopolskie

480 000 zł4 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 40 arów, położona w miejscowości Pogórska Wola, gmina Skrzyszów. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 40 arów Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Pogórska Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości Pogórska Wola. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 100 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana blisko Tarnowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położona w miejscowości Pogórska Wola, w gminie Skrzyszów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł4 400 m² 74,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferowana jest działka usługowa o powierzchni 4400 m, położona w miejscowości Pogórska Wola, oznaczona numerem ewidencyjnym 2223/2. Nieruchomość o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł1 388 m² 124,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca gdzie możesz wybudować nowoczesny dom poza miastem, a jednocześnie dobrze z nim skomunikowanym ? Oferta działki w Pogórskiej Woli, w gminie Skrzyszów jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 10 ar Pogórska Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10 ar, położona w miejscowości Pogórska Wola. Działka ma kształt prostokąta, jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 486 m² 107,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 0,1486 ha, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Pogórska Wola (gm. Skrzyszów, powiat tarnowski). Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł5 820 m² 43,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pogórska wola mpzp | część budowlana + teren zieleni 3_1zr.18 | 58 ar Na sprzedaż nieruchomość gruntowa działka ewidencyjna nr 1723, położona w miejscowości Pogórska Wola, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 930 m² 77,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bardzo ładnie położona działka budowlana o powierzchni 19.30 ara Lokalizacja - Pogórska Wola, zaledwie 13 km od Tarnowa W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa i lasy Atrakcyjna cena,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł5 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dwie działki budowlane Pogórska Wola - 56 ar! Oferujemy do sprzedaży dwie sąsiadujące działki budowlane o łącznej powierzchni 56 ar, położone w miejscowości Pogórska Wola.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł843 m² 105,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 8 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 8 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 099 m² 135,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Pogórskiej Woli, gmina Skrzyszów idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Oferujemy na sprzedaż działka budowlana nr 2670/4, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 200 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż działki Pogórska Wola Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 22 ary, położoną w miejscowości Pogórska Wola. Nieruchomość stanowi idealną inwestycję pod drobną.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł4 474 m² 75,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 44,47 ara, położoną w miejscowości Pogórska Wola, w gminie Skrzyszów, 10 km od Tarnowa. Działka płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 200 m² 102,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 3200 m, zlokalizowana w miejscowości Pogórska Wola. Nieruchomość o funkcjonalnym kształcie litery.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek Pogórska Wola Na sprzedaż pięć działek położonych w miejscowości Pogórska Wola, w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Działki: płaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pogórska Wola,małopolskie

370 000 zł3 768 m² 98,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 36 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 36 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł892 m² 106,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 9 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 9 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

134 560 zł1 682 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Została ostatnia z pięciu działek budowlanych o powierzchni 1682 mkw. położonych w miejscowości Pogórska Wola, gmina Skrzyszów. Działka w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 10 ar Pogórska Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10 ar, położona w miejscowości Pogórska Wola. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 097 m² 67,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjne tereny objęte Miejscowym Planem zagospodarowania wg. którego możliwa jest w części zabudowa jednorodzinna, w części zabudowa zagrodowa. Lokalizacja - osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 025 m² 160,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka w świetnej lokalizacji Pogórskiej Woli Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1025 m2, położona w malowniczej miejscowości Pogórska Wola, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 890 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 28,90 ar, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Pogórska Wola (gm. Skrzyszów, powiat tarnowski). Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł826 m² 107,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł996 m² 99,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 4 działek budowlanych w Pogórskiej Woli Na sprzedaż oferujemy kompleks czterech atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Pogórska Wola, w powiecie tarnowskim.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 400 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Pogórskiej Woli, gmina Skrzyszów Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,14 ha; położoną w miejscowości Pogórska Wola, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł5 400 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż pogórska wola! powierzchnia: 54 ary wymiary: ok. 140m x 39m x 130m x 9m x 35m cena: 567 000 zł Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki.